053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

אודות

ד״ר קעואר יליד נצרת, נשוי ואב לשלוש בנות.

למד רפואה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר מכן סיים התמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב בתל אביב. במהלך התמחותו צבר ידע וניסיון רב בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת, בהדרכת חלק ממיטב הפלסטיקאיים בישראל בתחומים השונים.

לאחר סיום התמחותו החל לעבוד כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא שם הוא מרכז את תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל.

ד״ר קעואר מקפיד להשתתף בכנסים בארץ ובעולם ולהתעדכן בחידושים בכירורגיה הפלסטית והאסתטית, כמו כן הרצה בכנסים בארץ. על אחת מהרצאותיו אף זכה בפרס קפלן על ההרצאה המצטיינת באותו כנס.

בנוסף לעבודתו בבית החולים ד"ר קעואר עובד במרפאותיו הפרטיות בחיפה ובנצרת, ומשמש כרופא בכיר בקופ"ח מכבי בחיפה. כמו כן, ד"ר קעואר משמש כמנהל הרפואי של סניף כללית אסתטיקה בטירה, ועובר בסניף של כללית אסתטיקה בגרנד קניון בחיפה.

את הניתוחים הפרטיים מבצע ד"ר קעואר בבית חולים אלישע בחיפה, אסותא בחיפה, TLV בתל אביב ומרכז רפואי שי ברמת גן.

דר"ר קעואר מקבל מטופלים פרטיים וגם מקופ"ח מכבי, ומבוטחי ביטוח בריאות של חברת כלל.

בעבודתו מקפיד ד״ר קעואר על שימוש בציוד והחומרים הטובים ביותר, ובשמירה העקרונות המנחים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית תוך דגש על עבודה מקצועית רפואית ברמה גבוה

תוך כדי הקפדה על יחס חם ואישי למטופליו, ודואג לשמור על קשר אישי וללוות את המטופל מרגע הפגישה הראשונה ועד אחרי הטיפול או הניתוח.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית