חיפה 053-5243911

  • Home
  • אודות backup
אודות

ד"ר מנאר קעואר
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

ד"ר קעואר כירורג פלסטי במכבי שירותי בריאות. נסיון עשיר בכירורגיה פלסטית בבתי החולים מאיר בכפר סבא ובבית חולים איכילוב בתל אביב – מנחה ומדריך בוגרים ברפואה אסתטית – בוגר הדסה – האוניברסיטה העברית בירושלים ד״ר קעואר מקפיד להשתתף בכנסים בארץ ובעולם ולהתעדכן בחידושים בכירורגיה הפלסטית והאסתטית, כמו כן הרצה בכנסים בארץ. על אחת מהרצאותיו אף זכה בפרס קפלן על ההרצאה המצטיינת באותו כנס. בנוסף לעבודתו בבית החולים ד”ר קעואר עובד במרפאותיו הפרטיות בחיפה ובנצרת, ומשמש כרופא בכיר בקופ”ח מכבי בחיפה. כמו כן, ד”ר קעואר משמש כמנהל הרפואי של סניף כללית אסתטיקה בטירה, ועובר בסניף של כללית אסתטיקה בגרנד קניון בחיפה.

את הניתוחים הפרטיים מבצע ד”ר קעואר בבית חולים אלישע בחיפה, אסותא בחיפה, TLV בתל אביב ומרכז רפואי שי ברמת גן. דר”ר קעואר מקבל מטופלים פרטיים וגם מקופ”ח מכבי, ומבוטחי ביטוח בריאות של חברת כלל. בעבודתו מקפיד ד״ר קעואר על שימוש בציוד והחומרים הטובים ביותר, ובשמירה העקרונות המנחים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית תוך דגש על עבודה מקצועית רפואית ברמה גבוה תוך כדי הקפדה על יחס חם ואישי למטופליו, ודואג לשמור על קשר אישי וללוות את המטופל מרגע הפגישה הראשונה ועד אחרי הטיפול או הניתוח.

ד"ר מנאר קעואר- מאמי מייקאובר

Help Center

We Help you find Our All
Service Location

Find Top Doctor Here

Ticket Counter Center

Laboratory Room Center

Company

The Standard For Outstand High Quality Care And Patient Safety!!

It is issued free of charge in medical offices or at home with time purchase of services in the amount of more than $40 per person. icese in an elevated ambience. 

Our Member

Team Of Department

Nicolas Poran
Founder
Nicolas Poran
Founder
Nicolas Poran
Founder

Subscribe To
Our Newsletter

[mc4wp_form id="1663"]
דילוג לתוכן