בוטוקס

מאי 11, 2021 johnny-admin Comments Off

בוטוקס

אנשים רבים היו מעוניינים להיפטר מקמט אחד או שניים בפנים ועבור אחרים זהו מטרד של ממש. קמטים במצח, בין הגבות או באזור העיניים מעניקים לעתים מראה מבוגר ופוגעים באסתטיקה, ולכן אנשים מחפשים דרך להעלימם. הזרקת בוטוקס היא אחת השיטות הנפוצות ביותר להחלקת קמטים. הבוטוקס כולל רעלן הנקרא בוטולינום טוקסין A, הגורמים להרפיה של שרירי הפנים וכך ולשפר את קמטי הבעה (הקמטים שמופיעים בזן שינויי הבעה בפנים). ההשפעה של הבוטוקס פגה לאחר 3 עד 6 חודשים.

דברים שכדאי לדעת על בוטוקס

החלטתם ללכת לטיפול בזריקות בוטוקס כדי להעלים את הקמטים שעל המצח? או שאולי אתם עדיין מתלבטים ומעדיפים לחכות קצת? אלה כמה דברים שכדאי לדעת על טיפולי הבוטוקס:

טיפול בפריסה רחבה – באמצעות הזרקות הבוטוקס ניתן לבצע פעולות אסתטיות שונות כמו יישור הקמטים שעל המצח , בצדי העיניים או במרווח שבין הגבות, או להרים את הגבות ולשטח את הקמטים שנוצרו בצוואר.

טיפול בטוח – טיפולי אסתטיקה באמצעות הבוטוקס נחשבים לטיפולים בטוחים, מפני שמאחוריהם עומדת שורה ארוכה של מחקרים וניסיונות. הבוטוקס אינו גורם לסיבוכים כמעט וניתן להבחין בתוצאות הראשונות ימים ספורים לאחר הטיפול. כמו כן, השימוש בחומר מאושר על ידי ה-FDA האמריקני ועל ידי משרד הבריאות הישראלי.

טיפול לא כואב – הזרקות בוטוקס אינן גורמות לכאבים עזים ואינן מצריכות שימוש בהרדמה מקומית, ניתוח כירורגי או אשפוז.

להתחיל בגיל צעיר – טיפולי הבוטוקס מותרים לשימוש כבר בגיל 18, אך מומלץ להתחיל את הטיפול רק מגיל 25. כך שאין צורך לחכות לגיל מאוחר יותר כדי להתחיל את הטיפולים, בעוד הקמטים מהווים פגם אסתטי בשלב מוקדם יותר של החיים.

לא רק באסתטיקה – השימוש בבוטוקס אינו מיועד רק ליישור פנים ולהענקת מראה צעיר יותר, אלא הוא משמש גם ככלי עזר לביצוע פעולות רפואיות שונות. לדוגמה, הרופאים משתמשים בבוטוקס כדי לטפל בהזעת יתר בבתי השחי וכפות הידיים, להקל על תסמיני המיגרנה או כדי לטפל בתסמונת שלפוחית השתן הרגיזה.

ד”ר מנאר קעואר – לשים קץ לקמטים

טיפולי הזרקות בוטוקס מומלץ לקבל אצל רופא מומחה. ד”ר מנאר קעואר מומחה בכירורגיה פלסטית, חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית. ד”ר קעואר סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ולאחר מכן פנה להתמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב. הוא מתעדכן באופן תמידי בנעשה בעולם הכירורגיה הפלסטית ומבצע את הפרוצדורות בכלים החדשניים ביותר.

בוטוליניום טוקסין או בשמו השכיח יותר – בוטוקס הוא אחת השיטות הנפוצות ביותר ברחבי העולם בנוגע להעלמת קמטים במצח, בין הגבות או באזור העיניים. הטיפול מבוסס רעלן אשר נקרא בוטולינום טוקסין A, שגורם להרפיה של שרירי הפנים, דבר שעוזר לשפר את קמטי ההבעה בפנים. השיתוק של השריר הוא זמני, מגיע לשיאו תוך 7-10 ימים מיום ההזרקה, והשפעתו נשמרת לתקופה של כ- 3 עד 4 חודשים. תחושת אי הנוחות והכאב לאחר ההזרקה הן יחסית מינוריות ואין הן יוצרות מניעה מלחזור לשגרה עוד באותו היום לאחר הטיפול.

לאיפה מזריקים בוטוקס ?

נשים וגברים רבים בוחרים בזריקות בוטוקס כטיפול של החלקת או מילוי קמטים. הבוטוקס מקנה מראה צעיר יותר לפנים ומפחית את הפגמים האסתטיים, הקמטים. לאחר הטיפול הראשון, כבר – לאחר שלושה ימים, ניתן יהיה לראות את התחלת האפקט של הטיפול. לאחר שבועיים תוכלו לראות כבר את התוצאה הסופית אשר יכולה להחזיק מעמד עד ל-4 חודשים. חלק מהאזורים בהם הזרקות של הבוטוקס נפוצות הם:

מצח – זריקות בוטוקס למצח מאפשרות החלקה יעילה של קמטי הבעה רוחביים ולהרמת מצח.

בין הגבות – באזור שבין שתי הגבות מעל האף עלולים להיווצר קמטי הבעה של כעס, אשר ידועים בכינוי קמטי זעף. אזור זה רגיש מאוד ועל כן נדרשת מיומנות רבה בעת ההזרקה.

צידי העיניים – קמטים בצידי העיניים לרוב נוצרים מחיוך. הזרקה של בוטוקס לאזורים אלו מאפשרת העלמה של הקמטים גם בעת חיוך וגם במצב מנוחה.

בטיחות קודם כל

במידה ואתם חדשים בעולם של הטיפולים האסתטיים ישנם כמה דברים שיש עליכם לדעת בנוגע לבוטוקס. זהו חומר אשר ידוע בתור בטיחותי ומאושר לשימוש על ידי גופי הבריאות המחמירים ביותר בכל רחבי העולם, וגם בארץ. מעבר לחומר האמין ובטיחותי, יהיה עליכם להיות בטוחים כי הרופא המטפל בו בחרתם הוא מקצועי ומנוסה מספיק, ומומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. ד”ר מנאר קעואר, כירורג פלסטי בעל ניסיון רב בתחום, מתעדכן באופן תמידי בנעשה בעולם הכירורגיה הפלסטית והטיפולים האסתטיים ומבצע את הפרוצדורות בכלים החדשניים ביותר וישמח לעמוד לשירותכם ולענות כל שאלה בנושא.

בוטוקס הינו חומר אשר מופק באופן סינטטי, זהו למעשה רעלן, חלבון שמיוצר על ידיי חיידקים. השימוש העיקרי שלו כיום הוא בתחום הקוסמטי והוא גורם להחלשה של שרירי הפנים, תופעה אשר מפחיתה את קמטי ההבעה ויוצרת מראה צעיר וחלק יותר. כך שבמידה וגם אתם הגעתם לשלב בו הקמטים מעכירים את היום שלכם, דעו כי ישנו פתרון נוח, יעיל, ובטיחותי במיוחד – טיפולי בוטוקס אשר מתבצעים על ידי ד”ר מנאר קעואר, מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.

הזרקות בוטוקס להעלמת קמטים

במידה וגם אתם הגעתם למצב בו כל אותם הקמטים והקמטוטים הולכים והופכים להיות מוגדרים ועמוקים יותר, חשוב שתדעו כי אין הדבר חייב להיות כך לנצח. בעולם הטכנולוגי והמתקדם שלנו, אפילו לסימני הזקנה יש כיום פתרון יעיל – הזרקות הבוטוקס.

כולנו שמענו עליו, אך במידה ואתם עדיין חוששים ממנו, אנו כאן כדי להסביר כי אין לכך סיבה. הבוטוקס הוכיח את עצמו בחומר בטיחותי ויעיל אשר עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ומאפשר החלקה מדויקת של כל אותם קמטים שמפריעים בחיי היום יום.

חשוב לציין כי בידיו על פלסטיקאי מנוסה, ניתן יהיה להשיג תוצאות מרשימות ואיכותיות אשר ישמרו על מראה פנים רך, צעיר וטבעי. תהליך זה אמנם אינו כירורגי, אך עדיין מומלץ יהיה לפנות אל רופא מוסמך ומנוסה בתחום הזרקות בוטוקס, שהרי רק כך ניתן יהיה לוודא כי הפנים שלכם והטיפול העתידי יימצאו בידיו של איש מקצוע אמין שידאג לכם.

לומדים לחייך בלי קמטים

קמטי ההבעה הם מנת חלקת הטבעית של כל אדם. אך אנשים רבים אינם מרוצים ממראה פניהם בשעה שאלו מתחילים להתכסות בקמטים עמודים ובולטים. כאן למעשה יכול לעזור לכם טיפול הבוטוקס. בעזרת הזרקה של חומר ייחודי זה לאזור המצח, בין הגבות, בצידי העיניים, הצוואר ובצידי הפה, ניתן יהיה להעלים את אותם הקמטים המרגיזים הללו. הנכם מוזמנים לפנות אל ד”ר מנאר קעואר ולזכות בפנים חלקות אשר יעניקו לכם את האפשרות לחייך ללא קמטים.

 

לתיאום שיחת ייעוץ או לזימון תור
טלפון: 053-5243911

נשמח שתשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

    דילוג לתוכן