• Home
  • הקטנת חזה

הקטנת חזה

מאי 11, 2021 johnny-admin Comments Off

הקטנת חזה

המראה החיצוני חשוב לכל אישה. מסיבה זו, היא דואגת לקום בשעות הבוקר המוקדמות, להתרענן באמצעות מקלחת טובה, לבחור בגדים נאים ולהשקיע באיפור כדי לצאת לעבודה כשהיא נראית במיטבה. נשים רבות אינן מרוצות ממראה גופן, והיו מעוניינות לשנות חלקים ממנו. ניתוח הקטנת חזה, לדוגמה, הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר. נשים בעלות שדיים גדולים היו מעוניינות להקטין את חזן כדי שיוכלו ללבוש חולצות צמודות יותר ולהתהלך בביטחון רב יותר ברחוב. בנוסף לכך, חזה גדול אצל אשה יכול לפגוע באיכות החיים שלה בשל כאבי גב וכתפיים, דלקות חוזרות בקפלים שמתחת לשד.

היתרונות הבולטים שבהליך הקטנת חזה

מדוע נשים מעוניינות לבצע ניתוח להקטנת חזה? אלה כמה סיבות לכך:

דימוי עצמי נמוך – אישה שיש לה חזה גדול עלולה לסבול מדימוי עצמי נמוך. בעולם שבו המראה הצנום נחשב לאסתטי יותר, חזה גדול מן הטבע יכול לעשות את ההבדל בין מראה רצוי למראה בלתי רצוי. ניתוח להקטנת חזה יכול לסייע לאישה להגיע למראה שהיא חלמה עליו ולהעלות את הדימוי שלה בעיניה.

בעיות רפואיות – חזה גדול יכול לגרום לבעיות בגב או בכתפיים, בייחוד אם ישנו חוסר פרופורציה בין גופה הרזה של האישה לשדיה הגדולים. כמו כן, נשים לא מעטות מדווחות על תחושה של “כובד” בחזה הפוגע באיכות החיים.

מעודד הרזיה – ישנן נשים המעוניינות לשמור על משקל תקין, אך לא תמיד מצליחות בכך. הן עלולות לחטוא באכילת חפיסת שוקולד שלמה בלילה או באכילת המבורגר במסיבת על האש של חברים. נשים מסוימות מעדיפות לבצע ניתוח הקטנת חזה אשר יעודד אותן בסופו של דבר לפתוח בדיאטה.

שיפור בתפקוד הגוף – שדיים קטנים יותר מקטינים את הסיכוי לחלות בסרטן השד, והם גם מאפשרים לבצע בדיקה ידנית עצמית בקלות רבה יותר. כמו כן, בניגוד לשדיים גדולים וכבדים המעמיסים על בית החזה ועל דרכי הנשימה, שדיים קטנים יכולים לשפר את התפקוד הנשימתי.

ד”ר מנאר קעואר – להגיע למראה הרצוי

אם את סובלת מדימוי עצמי נמוך בגלל שדיים שנראים לך גדולים מדיי, תוכלי לפנות לרופא מומחה אשר יכול לבצע ניתוח הקטנת חזה. ד”ר מנאר קעואר הוא רופא מנוסה המומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית אשר צבר שנות עבודה רבות. ד”ר קעואר מקפיד להשתמש בכלים חדשניים כדי להעניק למטופלות את התוצאות הטובות ביותר.

נשים רבות עלולות למצוא את עצמן לא מרוצות מגודל החזה שלהן, ולעיתים אף לסבול מכאבי גב וכתפיים עקב הכובד. בדיוק במצבים כאלה, ניתוח הקטנת חזה יכול לבוא לעזרתכן. כיום, ניתן לראות כי לא מעט נשים בעלות חזה גדול, מרגישות שלא בנוח איתו. ועל כן מעוניינות בהקטנת חזה בכדי שיוכלו להרגיש טוב יותר עם גופן, ללבוש את הבגדים שצמודים שתמיד רצו ולהיפטר מכאבים ודלקות בקפלים שמתחת לשדיים.

הסיבות לביצוע הקטנת חזה

נשים רבות פונות לרופאים בבקשה להקטנת חזה. כיום, בחלק מהמקרים, קופות החולים וחברות הביטוח מבחינות בעניין זה כניתוח רפואי לכל דבר. זאת משום שהקטנת חזה נועדה למצוא פתרון לבעיה רפואית ואסתטית גם יחד.

ההיבט הנפשי – חברתי – חזה גדול עלול לגרום לנשים רבות למעמסה נפשית. המודעות לגודל החריג עלולה להביא להסתגרות מפני החברה והימנעות מפעילות גופנית. נשים רבות בעלות חזה גדול בוחרות שלא ללבוש בגדים צמודים, ומוצאות את עצמן מהלכות ברחוב עם ראש מורכן.

ההיבט הגופני –  חזה גדול עלול להביא גם לקשיים גדולים. המשקל הרב עלול לגרום לכאבי גב וכתפיים, עקמת של עמוד השדרה, חריצים עמוקים בכתפיים עקב העומס שמופעל על כתפיות החזייה ואפילו פטרת מתחת לשדיים וקושי בפעילות ספורטיבית. נשים רבות מוצאות את החזה שלהן כגורם היוצר פגיעה משמעותית באיכות חיי היומיום שלהן.

מה מתרחש במהלך הניתוח ?

ניתוח להקטנת חזה הוא ניתוח אשר מתבצע בהרדמה כללית ואורך כ – 2 שעות בממוצע. בניתוח עצמו מבצעים כריתה של חלק מרקמת השד בכדי להקטין מהנפח שלו, מקטינים את קוטר העטרה ואת המעטפת של העור. זאת על מנת לקבל שד קטן יותר, מורם, מוצק ומעוצב. חשוב לזכור כי מידת ההקטנה מתבצעת בהתאם למבנה גופה של המטופלת ורצונה.

בחירה ברופא המנתח חייבת להתבצע בצורה שקולה ועניינית. את צריכה את הכירורג הפלסטי הטוב ביותר, ד”ר מנאר קעואר. ד”ר קעואר, הוא בעל ניסיון רב בתחום הכירורגיה הפלסטית ואף עובד כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה פלסטית בבי”ח מאיר בכפר סבא. הוא מקפיד בעבודה על שימוש בציוד ובחומרים הטובים והמתקדמים ביותר בתחום ושם דגש על יחס חם ואישי למטופליו.

בעוד יש לא מעט נשים אשר חולמות על חזה גדול יותר, הרי שיש לא מעט אחרות אשר סובלות יום יום מחזה גדול וכבד אשר גורם להן להרגיש לא בנוח ולהתחבא מתחת לבגדים גדולים ורחבים במיוחד. במידה ואתן לא מרוצות מגודל החזה שלכם והחלטתן לעשות מעשה בנושא, הגיע הזמן להכיר את ד”ר מנאר קעואר אשר בעל ניסיון עשיר בתחום הכירורגיה הפלסטית ויוכל לסייע לכם בניתוח הקטנת חזה אותו אתן מבקשות.

למי מתאים ניתוח הקטנת חזה ?

נשים רבות חוות קשיים רבים במידה והן בעלות חזה גדול מהרגיל. אך חשוב להבין כי קיימות סיבות רבות ומגוונות לרצון בביצוע הקטנת חזה. המשיכו לקרוא וגלו למי הליך כירורגי זה יכול להתאים.

נשים אשר סובלות מכאבי גב מפאת הכובד של החזה.

לא רק כאבי גב מהוות את הסיבה הבריאותית. חזה גדול עלול לגרום גם לדלקות בעור מתחת לשדיים וקושי רב בהתנהלות היום יומית שלהן, לרבות עיסוק בפעילות ספורטיבית.

נשים אשר חוות חוסר בביטחון עצמי ודימוי גוף נמוך עקב החזה הגדול.

יש לציין כי נשים אשר סובלות מהשמנת יתר לא יוכלו לעבור את הניתוח (BMI מעל 34). על כן תידרש הרזיה בטרם הניתוח.

הניתוח עצמו יתבצע בהרדמה מלאה ובמהלכו יתבצעו חתכים בשד, דרכם יוצאו רקמות שומן ועוד עודפות ותוגבה מיקומה של הפטמה לשם יצירת מראה נאה, טבעי ואסתטי של השד. התהליך הספציפי ייקבע באופן אינדיבידואלי על בסיס הבדיקות המקדימות, זאת לשם התאמה אופטימלית של הניתוח לכל מטופלת ומטופלת.

לא מתפשרים על המקצועיות

חשוב לציין כי ניתוח לשם הקטנת חזה הינו תהליך לא פשוט, על כן מומלץ יהיה לפנות אל המנתחים הפלסטיים המיומנים והמקצועיים ביותר בתחומם, דוגמת ד”ר מנאר קעואר. ד”ר קעואר בעל ניסיון רב בניתוחים והליכים פלסטיים שונים, בין אם מדובר על הקטנת או הגדלת חזה, הזרקות שומן, תיקוני אף ללא ניתוח ועוד. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל.

צור קשר:

Error: Contact form not found.

דילוג לתוכן