• Home
  • מתיחת בטן

מתיחת בטן

מאי 11, 2021 johnny-admin Comments Off

הבטן משפיעה על המראה החיצוני של הגבר או האישה. בטן עגולה ובולטת יכולה להיות פגם אסתטי בלתי רצוי אשר רבים היו מעדיפים להיפטר ממנו במהירות האפשרית. לאחר שפעילות גופנית כמו כפיפות בטן או שמירה על הרגלי אכילה בריאים אינן עוזרות, פונים לבצע ניתוח מתיחת בטן. באמצעות ניתוח על ידי רופא מנתח פלסטי ניתן להגיע לתוצאות הרצויות – בטן שטוחה ובלתי בולטת.

מה כדאי לדעת על מתיחת בטן

ניתוח מתיחת הבטן מתאים לגברים ונשים כאחד המעוניינים לבצע שינוי במראה החיצוני שלהם. אלה כמה דברים מרכזיים שמומלץ לדעת על ניתוח מסוג זה:

הפתרון לנשים לאחר היריון – לא תמיד חוזרת הבטן לצורתה השטוחה לאחר היריון אחד או שניים ולכן יש צורך בניתוח מתיחת בטן. במהלך ההיריון נמתחים השרירים הגמישים של הבטן, ולאחריו נוצרים מעין “קרעים” בעור – סימני מתיחה. כמו כן, האזור של הבטן מתמלא במהלך ההיריון בשומנים בגלל פעילות הורמונלית.

עודפי עור לאחר שינויים במשקל – ירידות ועליות מהירות במשקל גורמות להיווצרות של עודפי עור באזור של הבטן ומעניקים לה מראה של “עור תלוי”. בעזרת שמירה על דיאטה קפדנית ניתן אמנם להשיג את המראה הרזה הרצוי, אך הבטן הנפולה עדיין יוצרת מכשול של ממש. משום כך, יש אנשים המעוניינים למתוח את הבטן כדי להתגבר על הפגם האסתטי.

סוגים שונים של ניתוח – הניתוח מתבצע בדרכים שונות, בהתאם למצבו של המטופל. מניתוח של חתך קטן בשיפולי הבטן, ועד ניתוח מתיחת בטן מלא שכולל כריתת עודפי עור ושאיבת שומן.

משיגים בטן שטוחה עם ד”ר מנאר קעואר

רוצה להשתתף בשיעורי ריקודי בטן אך לא הצלחת להחזיר את ממדי הבטן למקומה לאחר ההיריון? חולם לשים את החולצה התכולה שקיבלת במתנה מהחברים אבל הבטן מפריעה? אצל ד”ר מנאר קעואר תוכלו לבצע ניתוח מתיחת בטן ולצאת מרוצים מהתוצאות. ד”ר מנאר פועל במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר למטופלים שלו ומשלב טכניקות חדשניות, כלים משוכללים ופעולות כמו שילוב בין שאיבת שומן למתיחת בטן כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

ד”ר קעואר אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא

מתיחת בטן זהו הליך שמיועד לאנשים מעל גיל 18, אשר סובלים מבטן גדולה ובולטת עקב עודפים של עור, התרופפות דופן הבטן והצטברות של שומן. חשוב לציין כי התהליך לא מתאים לאנשים אשר סובלים מהשמנת יתר קיצונית, הוא אינו פותר את הבעיה של השמנת היתר, אלא מעצב את הבטן. מומלץ לפני הפניה לניתוח זה לנסות התעמלות ודיאטה בריאה ומאוזנת במטרה להימנע מניתוח. אך ברגע שגם אלו לא יכולים לשפר את המצב, חשוב שתדעו כי ישנו פתרון עבורכם ועבור הבטן שלכם.

הסוגים השונים של מתיחת בטן

מטרתו של התהליך הכירורגי של מתיחת בטן הוא הסילוק עודפי השומן, מתיחה של העור הרפוי, עיצוב הבטן והטבור כמו גם השטחה של הבטן על ידי הידוק של מעטפות השרירים. כל אלו ישיבו לכם את הבטן השטוחה, המעוצבת והיפה אשר זמן כה רב חשקתם בה.

מיני מתיחת בטן – זהו ניתוח פשוט יחסית ומיועד בעיקר לאנשים בעלי שרירי בטן חזקם אשר אצלם עודפי עור קטנים אשר מתרכזים בבטן התחתונה ומתחת לטבור.

מתיחת בטן קלאסית – המטופלים אשר מתאימים לסוג זה של ניתוח הם בעלי עודפי העור גדולים יותר.

מתיחת בטן היקפית – המטופלים אשר מתאימים לסוג זה של ניתוח הם בעלי עודפי עור ניכרים שנמשכים גם לצידי הן והגב התחתון. מצבים כאלו מופיעים בעיקר לאחר ירידה משמעותית במשקל.

מתיחת בטן אורכית – סוג זה מתאים למטופלם אשר סובלים מעודפי העור בעיקר באזור של אמצע הבטן, מעל ומתחת לטבור. בטיפול זה ניתן לקבל תוצאה אסתטית יפה אשר כוללת גם הדגשה ניכרת של קו המותניים.

הסימנים שאחרי

חשוב לדעת כי התהליך עלול להשאיר סימן (צלקת) לרוחב הבטן התחתונה, אך גם סימנים אלו משתפרים לאורך הזמן. קו התפר לרוחב הבטן התחתונה נעשה במיקום אסטרטגי, נמוך ומתוכנן כך שניתן יהיה להסתיר אותו במידת הרצון או הצורך. תהליך הבשלת הצלקת יכול לארוך כשנתיים שבמהלכו ולאחר מכן תוכלו להסתיר את הסימן העדין על ידי תחתון או ביקיני.

עבודתו של ד”ר מנאר קעואר בתחום הכירורגיה הפלסטית והאתסטית מאפשרת לו כיום לבצע ניתוחי מתיחת בטן פשוטים ומורכבים כאחד. ד״ר קעואר אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל בבית חולים מאיר בכפר סבא, ועל כן ניסיונו בשיטות חדישות ומתקדמות בשילוב שאיבת שומן במידת הצורך מבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור מטופליו.

אנשים רבים, הן גברים והן נשים, החלו להתעניין במהלך השנים האחרונות בתחום מתיחת בטן. תהליך כירורגי זה מאפשר לרבים מאתנו לזכות בבטן החטובה והמתוחה עליה חלמו במשך זמן רב כל כך. למעשה, בעת פנייה אל ד”ר מנאר קעואר, אשר מתמחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, ניתן יהיה סוף סוף לזכות בתהליך המדויק אשר יאפשר לכם להשיג את הבטן עליה תמיד חלמתם אך לא הצלחתם להשיג בכוחות עצמכם.

מתיחת בטן – השלבים בתהליך

מתיחת בטן תתבצע במספר שלבים חשובים:

השלב הראשון יכלול פגישת ייעוץ, במהלכה תתבצע התאמה בין הנתונים האישיים של המטופל והציפיות שלנו לבין התוצאות הסבירות האפשריות של הניתוח עצמו. שלב זה חשוב וחיוני ויקבע האם יש טעם בניתוח או האם הוא לא יספק את התוצאות הנחוצות לכם.

כמסקנה מפגישת הייעוץ, הפלסטיקאי ימליץ על סוג הניתוח המתאים ביותר בעבורכם בהתאמה לנתונים שלכם.

לאחר השלמת כלל הבדיקות הרפואיות הנחוצות, והתכוננות נכונה לניתוח, ניתן יהיה להיפטר מעודפי שומן ועור בבטן, כמו גם להדק את שרירי הבטן במקרה הצורך.

בסיום הניתוח יהיה עליכם להישאר ליום נוסף לשם השגחה, כאשר את התחבושות ניתן יהיה להוריד כבר יום לאחריו.

רוב האנשים יוכלו לחזור לפעילות רגילה לאחר כשבועיים, אך חשוב להדגיש כי פעילות גופנית מופרזת הינה אסורה למשך חודשיים לאחר הניתוח.

נפטרים מהבטן הרפויה

בין אם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם בטן רפויה לאחר ירידה משמעותית במשקל או אפילו לאחר לידה, חשוב לזכור כי זהו מצב אשר לחלוטין בר טיפול. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם ד”ר מנאר קעואר עוד היום ולהבטיח לעצמכם את הבטן עליה תמיד חלמתם. ד”ר קעואר הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום הניתוחים האסתטיים והפלסטיים וישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהשגתו של הגוף שתמיד רציתם. הנכם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע התכליתי לו אתם זקוקים, לרבות מענה מדויק וענייני לכל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

אנשים רבים חולמים על הגוף המושלם שכולל בטן מתוחה וחטובה. כך שמזה תקופה ארוכה ערכו שינוי באורך חייהם, הן בבחינת תזונה והן בבחינת פעילות גופנית. כך ראו כי אמנם מצבורי השומן נעלמים עם הזמן, אך נותרת לה בטן רפויה שלא ניתן להיפטר ממנה בכזו קלות. אך אין סיבה לדאגה, בידיו המקצועיות של ד”ר מנאר קעואר, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, תוכלו גם אתם לעבור ניתוח מתיחת בטן אשר ישיב לכם את המראה עליו חלמתם מזה כל כך הרבה זמן.

דברים שכדאי לדעת על ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מחיתם בטן הוא ללא ספק בין ההליכים הנפוצים ביותר בעולם הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. אלו למעשה מאפשרים הן לגברים והן לנשים להשלים את השינוי המבוקש על ידי במראה החיצוני שלה.

תהליך זה מהווה את הסיוע המהיר והיעיל ביותר בעבור טווח רחב של אנשים, בין אם מדובר על נשים לאחר לידה שלא הצליחו להחזיר את הבטן למצב שטוח, אנשים אשר חוו עליות וירידות חדות במשקל ונותרו עם בטן נפולה ועוד.

הניתוח יותאם בצורה אינדיבידואלית לכל מטופל. זאת גם ברמת הביצוע של החתך ודרך הטיפול בכריתת עודפי השומן.

קיימים סוגים שונים של מתיחת בטן. התאמתו של הניתוח הרלוונטי לכם תתבצע אך ורק על ידי הרופא המקצועי המנתח אשר יטפל בכם.

חשוב לציין כי ניתוח זה אינו מהווה תחליף לדיאטה בריאה ולשמירה על כושר גופני. על המטופלים להיות במשקלם הנורמלי או קרוב אליו.

משיגים את גוף החלומות

גם אם אנו עושים את מירב המאמצים לשם השגתו של הגוף עליו תמיד חלמנו, הרי שלעיתים ישנו צורך בהתערבות פלסטית בעניין. כך למעשה, ניתוח למתיחת בטן יכול להיות זה שיעזור להיפטר מכל אותו עור שקוע ועודפי השומן שנמצאים סביב הבטן ועד כה גרמו לכם להרגיש רע עם עצמכם. פנו עוד היום אל הקליניקה של ד”ר מנאר קעואר וניתן יהיה לקבל את המענה וכל המידע לו אתם זקוקים בנושא.

ניתוח מתיחת בטן, כיום, הוא הליך נפוץ אשר מתאים לגברים ונשים כאחד. הניתוח מתאים לאנשים אשר מעוניינים במראה של בטן מעוצבת ומוצקה יותר. רבים מאתנו ניסו התעמלות או דיאטה לשיפור המצב אך במצבים בהם אין אנו רואים שיפור חשוב לזכור כי יש פתרון למצב של עודף עור בבטן או חולשת דופן הבטן.

ניתוח מתיחת בטן – איך זה עובד ?

במהלך הפגישה הראשונית לקראת ניתוח מתיחת בטן, הרופא יבדוק את מצבכם הרפואי על מנת לוודא כי הוא תקין, יברר את ציפיותיכם מהניתוח, יסביר על השיטה המתאימה ביותר עבורכם, מהלך הניתוח ותהליך ההחלמה. חשוב לציין בפני הרופא המנתח כל תרופה שאתם נוטלים כמו גם כל בעיה בריאותית אשר עלולה לסכן את הצלחת הניתוח.

מטרתו של הניתוח היא להיפטר מעודפי שומן ועור בבטן, כמו גם הידוק של שרירי הבטן במקרה הצורך. כך שלאחר הניתוח ובסיום תהליך ההחלמה תוכלו ליהנות מבטן אשר נראית שטוחה ומהודקת יותר.

מתיחת הבטן לרוב מתבצעת תחת הרדמה כללית ואורכת בין שעה לשעתיים בהתאם לשיטה וסוג הניתוח. ההחלמה מהניתוח אורכת מספר שבועות במהלכן אסור להרים משאות כבדים אשר עלולים לפגוע בריפוי הפצע. החזרה לשגרה חייבת להתבצע בצורה הדרגתית ומבוקרת. מומלץ ללכת עם חגורת בטן מחטבת במשך מספר השבועות הראשונים שלאחר הניתוח במהלך רוב שעות היממה, זאת על מנת למנוע מעמסה על שרירי הבטן והעור אשר עברו תהליך כירורגי משמעותי.

למי מתאים הניתוח ?

אחוזי ההצלחה של ניתוח מתיחת בטן הינם גבוהים מאוד ולרוב התוצאות נשמרות לטווח הארוך. בעוד אנשים רבים מעוניינים בניתוח זה, חשוב לזכור כי הניתוח לא מתאים לכולם. באופן כללי, הניתוח מתאים לבני 18 ומעלה אשר סובלים מבטן רפויה עם עודפי עור ושומן. חשוב לזכור כי במידה ומי שמבצעת את הניתוח טרם סיימה את לידותיה, הרי שישנה סכנה בשינוי תוצאות הניתוח לאחר הלידה.

ד”ר קעואר בעל ניסיון רב בתחום של ניתוחי מתיחת בטן  פשוטות ומסובכות תוך שימוש בשיטות חדישות ומתקדמות של מתיחת בטן בשילוב עם שאיבת שומן על מנת להשיג את התוצאות האופטימליות ביותר עבור המטופל.

צור קשר:

Error: Contact form not found.

דילוג לתוכן