• Home
  • מתיחת זרועות
מתיחת זרועות

מתיחת זרועות

פברואר 11, 2021 johnny-admin Comments Off

מתיחת זרועות

הידלדלות של עור באזור הזרועות עלול לגרום לפגם אסתטי ולדימוי עצמי נמוך של האדם. אנשים הסובלים מבעיה זו נוטים להסתיר את זרועותיהם באמצעות לבישת בגדים שיש להם שרוולים ארוכים, ולעתים גם זה לא עוזר, מכיוון שהעור הדליל ממשיך לבצבץ דרך הבגד. משום כך, ניתוח מתיחת זרועות הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בקרב אנשים המעוניינים להעניק לזרועות שלהם מראה חסון, רזה יותר ובריא יותר. מטופלים כאלה בד”כ לאחר ירידה מסיבית במשקל.

כיצד להתכונן לביקור מנתח מתיחת זרועות

השקעתם רבות כדי לרדת במשקל – אכלתם מזון בריא והקפדתם על פעילות גופנית באופן תדיר או עברתם ניתוח להרזייה. אמנם הצלחתם לרדת במשקל באופן משמעותי, אך נשארתם עם עור מדולדל באזור הזרועות, כך שאת בגד הים שתכננתם ללבוש תיאלצו להשאיר כנראה לקיץ הבא. עם זאת, אם החלטתם להתגבר על הבעיה באמצעות פנייה למנתח פלסטי, אלה כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן לביקור הראשוני במרפאה:

לאסוף מידע – כדי לקבוע את הליך הפרוצדורה שאתם עומדים לבצע, על הרופא המנתח לדעת עליכם כמה שיותר. לשם כך, עליכם להביא את כל המידע הרפואי שיש ברשותכם: מרשמים לתרופות קבועות, סיכומי אשפוזים, סיכומי ניתוחים ומחלות רקע.

שאלות מוכנות מראש – פרוצדורה כמו מתיחת זרועות עלולה להיות מלחיצה כשלא יודעים, למעשה, אם מדובר בהליך מורכב או פשוט. כדי להסיר ספק ולקבל את ההחלטה לבצע את הניתוח בלב שלם מומלץ לבוא אל הרופא עם שאלות מוכנות מראש, כדי שהוא יוכל לספק לכם את המידע הדרוש.

לוודא כי הרופא מומחה בתחום – לרפואה הפלסטית ענפים רבים וכל רופא בוחר תחום התמחות המועדף עליו. כשאתם פונים לרופא כדי לבצע ניתוח למתיחת זרועות, חשוב לברר כי הוא אכן מתמחה בביצוע הניתוח שאתם מעוניינים לבצע.

ד”ר מנאר קעואר – ללבוש חולצה קצרה מבלי להתבייש

סובלים מעור רפוי באזור הזרועות? ניסיתם את כל תרופות הסבתא האפשריות לחיזוק הזרועות ודבר לא עזר? כעת, הגיע הזמן להתקדם שלב ולפנות למנתח מקצועי. ד”ר מנאר קעואר הוא רופא המומחה בכירורגיה פלסטית. ד”ר קעואר מקפיד להשתמש בשיטות המתקדמות ולהתאימם למטופל,על מנת להשיג התוצאות הרצויות. כמו כן, במרפאה של ד”ר קעואר מתמחים בביצוע ניתוחים פלסטיים שונים כמו מתיחת בטן, שאיבת שומן, עיצוב הגוף או הקטנת חזה.

ד”ר קעואר אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא.

ניתוח מתיחת זרועות יכול להתאים לכל אדם בעל עודפי עור ושומן בזרועות, ללא משקל עודף מסוכן, מגיל 18 ומעלה. טרם הניתוח על הרופא לוודא כי אתם נמצאים במשקל גוף תקין המאפשר את קיום הניתוח, עליכם יהיה לשמור עליו בתקופה של מספר חודשים טרם הניתוח, זאת משום שתנודות קיצוניות במשקל עלולות להשפיע לרעה על תוצאות המתיחה.

מתי עושים מתיחת זרועות ?

מתיחת זרועות היא תהליך אשר נועד לטפל בעודפי העור המתדלדלים באזור הזרוע. גם אם הצלחתם להשיל משקל רב, אתם עלולים כעת למצוא את עצמכם עם עודפי עור שלא רציתם ולא ביקשתם. תופעה זו מתרחשת לרוב לאחר ירידה דרסטית במשקל. רקמות העור והרקמות שתחתיו מאבדות מהאלסטיות שלהן ואינן מסוגלות להתכווץ בצורה טובה מספיק, כך נוצרים עודפי עור ניכרים לצד פסי מתיחה לא אסתטיים. אנשים רבים מוצאים את עודפי העור ופסי המתיחה בתור פגם בגופם, דבר העלול להשפיע גם על מצבם הנפשי והתפקוד היום יומי שלהם.

קיימים מספר סוגים של חתכים אשר יכולים לעזור למטופלים, כאשר כל סוג של חתך יקבע בהתאם למצבו של המטופל עצמו ומידת העיצוב אליה הוא מעוניין להגיע. לפני קבלת ההחלטה על ביצוע ניתוח מתיחת זרועות חשוב מאוד להיוועץ עם כירורג פלסטי מומחה, זאת בכדי שהוא יוכל לכוון אתכם לסוג שיטת הניתוח המומלצת למצבכם.

כיצד בוחרים את הרופא המנתח ?

במידה וכבר החלטתם על ביצוע ניתוח מתיחת זרועות, הרי שיש מספר דברים שיהיה עליכם לבצע טרם הניתוח עצמו. הראשון שבהם יהיה לבחור את הרופא המנתח. ד”ר מנאר קעואר הוא כירורג פלסטי בעל ניסיון של שנים בתחום. הוא עבד כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא ואחראי שם על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל, וכיום מקבל מטופלים פרטיים וגם מקופ”ח מכבי, ומבוטחי ביטוח בריאות של חברת כלל.

הן גברים והן נשים עלולים לסבול מנוכחותו של עור עודף באזור הזרועות. תופעה אשר עלולה פעמים רבות להופיע בעקבות ירידה משמעותית במשקל בפרק זמן קצר, זאת מבלי שתתכווץ מעטפת העור בצורה מלאה. התוצאה הסופית עלולה להעכיר את יומם של אנשים רבים, דבר אשר מוביל אותם לחפש אחר טיפול בה. ניתוח מתיחת זרועות יהיה הטיפול הנכון במצב שכזה וניתן יהיה להתאימו בצורה מדויקת בעבור כמעט כל אדם. לשם השלמת התהליך על ידי ידיים מקצועיות ונאמנות לכם, צרו קשר עם ד”ר מנאר קעואר ותוכלו לזכות בגוף ובזרועות שתמיד חלמתם עליהן.

דברים שכדאי לדעת על מתיחת זרועות

מטרתו של ניתוח מתיחת זרועות נועד לחטב את הזרוע עצמה, לצמצם את ההיקף שלה ולהיפטר מעודפי עור אשר קיימים באזור זה.

טרם הניתוח נמדדים עודפי העור באזור ומסומנים בהתאם.

במהלכו של הניתוח תתבצע לרוב שאיבת שומן טרם כריתת העוף העודף.

קיימות דרכים שונות להשלים את תהליך מתיחת הזרועות, כאשר במקרים קלים ניתן להסתפק בחתך בבית השחי בלבד. במצבים בהם ישנה כמות עור גדולה יותר, הוא ייכרת מהאזור הפנימי של הזרוע (האזור המוסתר יותר).

חשוב לציין כי ייתכנו כאבים במהלך שבוע- שבועיים הראשונים שלאחר התהליך. הדבר טבעי ויחלוף עם הזמן.

יש להימנע ממאמץ ופעילות גופנית מאתגרת במהלך החודשיים הראשונים לאחר הניתוח.

לאחר החלמה מלא מהניתוח, עתידה להיוותר צלקת קטנה ועדינה אשר תתבהר עם הזמן וכמעט ולא תהיה מורגשת.

מהתוצאה הסופית של הניתוח יהיה ניתן להתרשם כ – 4 חודשים לאחריו. זאת לאחר סיומו של תהליך ההחלמה על כל היבטיו.

זרועות מתוחות וצעירות יותר

במידה וגם אתם מפנטזים על זרועות צעירות ומתוחות יותר, אך בפועל מגלים כי אתם “זוכים” לעודפי עור מדולל בזרוע, זכרו כי המצב לא חייב להמשיך ולהיות כזה. פנו עוד היום להתייעצות אל ד”ר מנאר קעואר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית, והוא ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

צור קשר:

Error: Contact form not found.

דילוג לתוכן