• Home
  • מתיחת ירכיים
מתיחת ירכיים

מתיחת ירכיים

פברואר 11, 2021 johnny-admin Comments Off

מתיחת ירכיים

האמצעים הרפואיים הקיימים היום מאפשרים לנו לא רק לנהל אורח חיים בריא יותר, אלא גם להשפיע על המראה החיצוני שלנו. ניתוחים פלסטיים משתכללים מעת לעת והם חיוניים לשמירה על מראה טוב ולעתים גם על בריאות. כך קורה שניתוח כמו מתיחת ירכיים מתבצע לא רק בגלל היקפי ירכיים בולטים בשל שומן עודף, אלא גם במקרים שבהם נוצר עור “תלוי” ובלתי אסתטי. החיכוך שבאזור הירכיים גורם לדלקות בלתי רצויות ולכאבים במהלך ההליכה ןלהפרעה לאיכות החיים. על כל פנים, כדי לבצע את המתיחה הרצויה חשוב לפנות למנתח פלסטי מקצועי.

ניתוח מתיחת ירכיים מיועד בעיקר למטופלים אשר סובלים מעודפי עור בירכיים בעיקר לאחר ירידה ניכרת במשקל בעקבות דיאטה או ניתוחי הרזייה למיניהם.

איך נדע שלפנינו עומד מנתח פלסטי המתמחה בביצוע מתיחת ירכיים

בישראל לא חסרים מנתחים פלסטיים המציעים את שירותיהם. פרסומות בטלוויזיה או באינטרנט מכריזות על האפשרות לבצע את כל סוגי הניתוחים הפלסטיים במחירים משתלמים. איך נבחר את המנתח הנכון? אלה כמה נקודות למחשבה:

לבצע ניתוח אצלמנתח מומחה – רק רופא שעבר הכשרה בתחום הכירורגיה הפלסטית יכול לבצע ניתוח כמו מתיחת ירכיים. זכרו כי ניתוח פלסטי עלול להסתבך אם לא עושים אותו במקצועיות, ועשוי אף להביא לנזק בלתי הפיך למטופל, נזק שיגרום למבוכה ויפגע באיכות החיים. משום כך, כאשר אתם פונים לרופא, אל תהססו לבקש ממנו תעודה המעידה על כך שבוא מומחה לכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית בישראל.

אין מאה אחוז הצלחה – בכל ניתוח קיים סיכון כלשהו, ולו הקלוש ביותר. אם הרופא מבטיח לכם שאין סיכונים כלל בניתוח שהוא מציע, מוטב לחפש פלסטיקאי אחר.

שיטות מתקדמות – מנתח פלסטי טוב מתעדכן בשיטות השונות ומתאים אותם למטופל הספיציפי.

חפשו המלצות – שמו של מנתח פלסטי טוב הולך לפניו. אם מדובר ברופא מומחה, תוכלו לקרוא עליו המלצות שכתבו גולשים. כמו כן, לא יזיק להתעניין בקרב חברים או קרובי משפחה אם הם מכירים אדם שעבר ניתוח פלסטי ויצא מרוצה.

ד”ר מנאר קעואר – המקצועיות מדברת בעד עצמה

ד”ר קעואר נותן מענה לאנשים הסובלים מעור “תלוי” ומבעיות השמנה ומציע שורה ארוכה של שירותים רבים בנוסף לניתוח מתיחת ירכיים. שירותים אלה כוללים הקטנה והגדלה של חזה, ניתוחים לעיצוב הגוף, ביצוע הזרקת שומן ועוד.

ד”ר קעואר, אחראי על תחום עיצוב בגוף לאחר ירידה במשקל במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא.

באזור הירכיים עלול להיווצר עודף עור כתוצאה מירידה משמעותית במשקל או איבוד מסת שריר עם הגיל. מתיחת ירכיים יכולה לאפשר גם לכם להיפטר מעודפי עור שמפריעים לחייכם הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית. שהרי אלו עלולים לגרום לשפשפות, דלקות בלתי רצויות וכאבים במהלך ההליכה. זהו פתרון אסתטי – רפואי אשר ללא ספק יצליח לשפר את איכות החיים שלכם.

מה צריך לדעת על מתיחת ירכיים ?

איך מתכוננים לניתוח?
חשוב להצטייד בבדיקות ספירת דם, תפקודי קרישה ורמת אלבומין. חשוב להפסיק לעשן כשישה שבועות ולהפסיק את נטילת מדללי הדם כעשרה ימים טרם הניתוח במידת הצורך. ישנה חשיבות לכך כי בשנה הקודמת לניתוח תשמרו על משקל יציב, שהרי במידה וקיימות תנודות משמעותיות ותכופות במשקל אין טעם לניתוח מתיחת ירכיים. זכרו להתרחץ בערב שלפני מועד הניתוח.

כיצד מתבצע הניתוח?
הניתוח אורך בין שעה לשעתיים כתלות במורכבות הניתוח ומצבם של עודפי העור הקיימים. הניתוח מתרחש בהרדמה כללית ובסיומו החתכים נתפרים בעזרת תפרים נמסים המוסתרים בתוך העור. לאחר הניתוח האזור מכוסה בפלסטר רפואי ומחטב אלסטי אשר ישמור מפני מעמסה על האזור.

מה לגבי ההחלמה?
בשבוע הראשון שלאחר הניתוח נדרשים מגוון אמצעי זהירות מהמטופל, לרשימת ההנחיות המלאה יש ליצור קשר עם הרופא המנתח שלכם. בין השאר יש צורך בחזרה הדרגתית ומבוקרת לשגרה, בתקופה הראשונית שלאחר הניתוח יש לשמור על הליכה בצעדים קטנים ולהימנע מפיסוק הרגליים.

למי מתאים הטיפול ?

בימינו כולם כבר יודעים כי ישנן סכנות בריאותיות רבות במשקל עודף קיצוני. על כן אנשים רבים יורדים במשקל בצורה משמעותית. אך לאחר הירידה במשקל הם עלולים לגלות כי הם נותרו עם עודפי עור שהגוף לא מצליח להיפטר מהם. ברגעים האלו, מעבר לשיקול האסתטי אתם עלולים להיתקל גם בבעיה בריאותית הכוללת שפשפות, דלקות כמו גם כאבים משמעותיים בעת השגרה היומית. הפתרון למצב זה הוא ניתוח למתיחת ירכיים המתבצע על ידי ד”ר מנאר קעואר בעל הניסיון הרחב וההתמחות בתחום הכירורגיה הפלסטית, ואחראי על התחום של עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל בבית חולים מאיר בכפר סבא, כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים מקצועיות אשר יטפלו בכל מכאובכם.

מתיחת ירכיים הינה אחת מההליכים הנפוצים ביותר בעולם הכירורגיה האסתטית והפלסטית. הליך זה מאפשר למטופלים רבים, נשים וגברים גם יחד, להיפטר מירכיים אשר בעלות עור עודף ומצבורי שומן. אלו מהווים לא רק מפגע אסתטי, אלא אף עשויים להביא לבעיה בריאותית אשר כוללת שפשפות דלקתיות וכואבות במיוחד. ד”ר מנאר קעואר ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בביצוע מדויק ומקצועי של ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מתחומים שונים, זאת לרבות מתיחת ירכיים.

 

מתיחת ירכיים – הן לגבר והן לאישה

אנשים רבים בכל רחבי העולם נאבקים לא מעט עם המשקל שלהם. כך מוצאים את עצמם משנים את אורך חייהם באופן משמעותי, משנים את תזונתם ומגבירים את הפעילות הגופנית שלהם. כך רבים, הן גברים והן נשים יכולים למצוא את עצמם כשהם שוקלים משמעותית פחות, אך עדיין נאלצים לסבול ממצבורים של עור באזור הירכיים אשר פוגעים באורח חייהם. זאת בין אם גורמים לשפשפות דלקתיות כואבות במיוחד או גורעים מהמראה המחוטב שגם גברים וגם נשים ניסו להשיג בעצם עבודתם הקשה והמתמדת.

תפיסת הגוף והדימוי העצמי שלנו שלובים זה בזה. כך שאין זה משנה האם מדובר בגבר או באישה, הרי שכיום כל אדם רוצה להשיג את הגוף המושלם, חטוב ומתוח מכל. כך שסוף סוף יוכל להרגיש נוח בכל רמ”ח אבריו. חשוב להבין כי ניתוח של מתיחת ירכיים הוא בעל יתרונות רבים ומשמעותיים, הוא משפר את המראה, פוטר אתכם משפשפות ועתיד להעלות את הביטחון העצמי שלכם. אין סיבה רק להמשיך ולחלום על ירכיים מחוטבות ומעוצבות, כיום אתם יכולים לשלוט על גורלכם וליצור לעצמכם את הגוף עליו תמיד חלמתם.

לא מתפשרים על המקצועיות

הליכים כירורגיים, מכל סוג שהוא, חייבים להיות מבוצעים על ידי הצוות הרפואי המתקדם והמנוסה ביותר בתחום. כך שאנו שמחים להכיר לכם את ד”ר מנאר קעואר אשר בעל ניסיון רב שנים בעולם הכירורגיה הפלסטית והאסתטית וישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהשלמת טיפולים מכל הסוגים אשר יעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהגוף עליו תמיד חלמתם.

 

צור קשר:

Error: Contact form not found.

דילוג לתוכן