עיצוב אף

מרץ 11, 2021 johnny-admin Comments Off

האף הוא אחד האיברים המרכזיים של הפנים. אם את צבע העיניים הבלתי רצוי ניתן להסתיר באמצעות משקפיים ואת האוזניים הבלוטות אשר להחביא בתוך קצוות השיער הארוך, האף נשאר חשוף, ואין זה משנה מה נעשה כדי להסתיר אותו. משום כך, נוצרו בשנים האחרונות דרכים לשיפור האף באמצעות עיצוב אף. זוהי פעולה אסתטית שאינה מצריכה ניתוח, והיא נועדה לתת מענה לאנשים אשר אינם מרוצים מהגודל או מהצורה של אפם ואלה שלא מעוניינים לעבור ניתוח.

יתרונותיו הבולטים של עיצוב אף

במסגרת פעולת עיצוב אף מזריק הרופא חומר מיוחד לאזור ו”מפסל” באמצעותו את צורת האף הרצויה. שיטה זו הפכה לאחת השיטות הנפוצות ביותר לטיפול באף הסורר מכמה סיבות, ואלה הבולטות שבהן:

אינו מצריך הרדמה – מכיוון שלא מדובר בניתוח, פיסול האף אינו מצריך פעולה של הרדמה. בדרך זו נחסכות מהמטופל שעות ארוכות של התאוששות מההרדמה הכללית המלוות בתחושת עייפות וסכנות נלוות.

עניין של מחיר – הליך העיצוב של האף הוא הליך פשוט יחסית שמבוצע במרפאה, ולכן הוא זול בהרבה מניתוח פלסטי לאף.

תהליך החלמה קצר – בניגוד לניתוח פלסטי המצריך הכנה מראש וכולל גם תהליך החלמה אטי, במהלך פיסול האף ההחלמה היא מהירה וכמעט מיידית.

מהירות התוצאה – לאחר פיסול האף ניתן להבחין בתוצאות מידיות המשפרות את תווי הפנים של המטופל. זאת בניגוד לניתוח פלסטי באף הכולל חבישות והמתנות ארוכות עד לקבלת התוצאה הרצויה.

ללא חתכים פנימיים – בניגוד לניתוח פלסטי המצריך ביצוע חתכים בסחוס, בעיצוב האף אין צורך לחתוך את האף כלל.

ד”ר מנאר קעואר – ליצור את האף המושלם

עיצוב אף אינו רק הליך רפואי, אלא דורש גם יצירתיות. אם אתם מחפשים רופא אמין, מקצועי ויצירתי המתמחה בביצוע פרוצדורות אסתטיות, תוכלו ליהנות משירותיו של ד”ר מנאר קעואר. ד”ר קעואר סיים את לימודי הרפואה שלו באוניברסיטה העברית בירושלים והמשיך את התמחותו בתחום הכירורגיה הפלסטית בבית חולים איכילוב בתל אביב. הוא צבר שנים רבות של ניסיון בתחום, וכעת הוא מיישם טכניקות חדשניות הלכה למעשה על ידי הצעת שורה ארוכה של טיפולים קוסמטיים כמו טיפולים להזעת יתר, ניתוחי חזה (הגדלה והקטנה), ביצוע טיפולים אסתטיים לפנים או מתיחת בטן.

ניתוחי אף הינם הליכים כירורגיים נפוצים מאוד בקרב אנשים רבים. אך מי שאינו שש לעבור ניתוח בוודאי ישמח לגלות כי יש לו אפשרות נוספת של עיצוב אף. תהליך מפתיע זה אורך זמן קצר – כ-25 דקות, בעוד זמן השיקום קצר מאוד וכמעט ולא קיימות תופעות לוואי וסיכונים. מעבר לכך, גם העלות הכלכלית הנדרשת מכם היא נמוכה בצורה משמעותית לעומת ניתוח אף. סקרנים? גלו עוד על ההליך המפתיע הזה ממש כאן.

עיצוב אף – איך זה קורה ?

עיצוב אף אשר לא כרוך בניתוח מתבסס על שימוש בחומרי מילוי מיוחדים, אותם מזריקים לנקודות אסטרטגיות באף על מנת להשיג את המראה המבוקש. אנשים רבים בוחרים לבצע את התהליך הזה במקום לשכב מתחת לסכין המנתחים במטרה להימנע מניתוח קשה, יקר אשר ידרוש מכם תקופת החלמה לא פשוטה וכואבת.

לצערנו, פעמים רבות ניתוח האף עלול לא להניב את התוצאות אשר חלמנו עליהן. על כן, בניסיון להימנע מניתוח נוסף תוכלו לפנות לעיצוב אף בדרך אחרת. שיטת ההזרקות מתאימה במיוחד גם לתיקון התוצאות שלאחר ניתוחי אף. היא עוזרת לפסל את האף בצורה נקודתית. אך חשוב לזכור כי בשעה שאנו מעוניינים לפסל שטח נרחב יותר של האף, התהליך יהיה מעט שונה, אך עדיין קל יותר מאשר ניתוח.

האם זה לנצח ?

השאיפה היא כמובן לבצע טיפול אחד ושהוא יישאר לאורך זמן ממושך. אך כיוון שמדובר כאן בחומרי מילוי אשר עם הזמן נספגים ברקמות הגוף, הרי שיהיה צורך לחזור על התהליך בשלב מסוים. לרוב, הטיפול מחזיק מעמד לאורך של שנה – שנתיים בממוצע. לאחר מכן ייתכן ויהיה צורך בטיפול נוסף.

במרפאתו של ד”ר מנאר קעואר תוכלו להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים המיומנות והמקצועיות ביותר. ד”ר קעואר התחיל את דרכו בתור רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא וכיום גם מקבל מטופלים פרטיים כמו גם מטופלים מקופת חולים מכבי ומבוטחי ביטוח בריאות של חברת כלל.

אנשים רבים חולמים על עיצוב אף בצורה מקצועית, אך יחד עם זאת חוששים מאוד מפני ניתוח אשר כולל הרדמה כללית. אין ספק, לשכב על שולחן המנתחים עלול לעורר חשש בליבם של אנשים רבים, אך חשוב לציין כי אין החשש הזה חייב לעצור אתכם מהשגת האף עליו תמיד חלמתם. האף המושלם ממתין רק לכם, כל שיהיה עליכם לעשות זה ליצור קשר עם ד”ר מנאר קעואר, ולהבטיח את השגתו. ד”ר קעואר הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית וישמח למעוד לשירותכם ולספק את כל המידע לו אתם זקוקים במידה ואתם עדיין מתלבטים בנוגע לדרך הטובה ביותר לעיצוב האף שלכם.

עיצוב אף – למי הוא יכול לעזור?

בניגוד לניתוחים הפלסטיים אותם כולנו מכירים, כיום קיימות דרכים אחרות לשם עיצוב אף לצורה בה אתם מעוניינים. אחת הדרכים הנפוצות שהוכיחה את יעילותה יותר מפעם כוללת הזרקה של חומר ייחודי לאף ו”פיסול” שלו לצורה המבוקשת. בדרך זו התוצאה נשמרת למשך זמן רב. עיצוב אף יכול לסייע בתיקון של פגמים שונים אשר קיימים באף, זאת לרבות המצבים הבאים:

אי סימטריות באף

הרמה של קצה האף

גבנון באף

עצם בולטת על האף

נחיריים בולטות במיוחד

ניתוחים לא מוצלחים

חשוב לציין כי תהליך זה הינו פשוט למדי ואינו כולל הליכים כירורגיים, ניתן יהיה לבטל את התוצאה במידה ואתם לא תהיו מרוצים, מעבר לכך, משך ההחלמה הוא קצר מאוד.

מתקנים כל פגם אסתטי

האף מונח במרכז הפנים ומהווה את המוקד לתשומת הלב, כך שאין ספק כי במידה ואין אתם מרוצים ממנו, הרי שיעלה הצורך במציאת הפתרון לתיקון כל אותם הפגמים אשר מפריעים לכם. ד”ר מנאר קעואר, מומחה לפלסטיקה רפואית ואסתטית ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהשגתו של האף עליו תמיד חלמתם ותיקון של כל אותם הליקויים אשר ממונעים מכם לאהוב את הפנים שלכם.

צור קשר:

Error: Contact form not found.

דילוג לתוכן