• Home
  • מתיחת בטן
מתיחת בטן

מתיחת בטן

הבטן משפיעה על המראה החיצוני של הגבר או האישה. בטן עגולה ובולטת יכולה להיות פגם אסתטי בלתי רצוי אשר רבים היו מעדיפים להיפטר ממנו במהירות האפשרית. לאחר שפעילות גופנית כמו כפיפות בטן או שמירה על הרגלי אכילה בריאים אינן עוזרות, פונים לבצע ניתוח מתיחת בטן. באמצעות ניתוח על ידי רופא מנתח פלסטי ניתן להגיע לתוצאות הרצויות – בטן שטוחה ובלתי בולטת.

 

מתיחת בטן תתבצע במספר שלבים חשובים:

השלב הראשון יכלול פגישת ייעוץ, במהלכה תתבצע התאמה בין הנתונים האישיים של המטופל והציפיות שלנו לבין התוצאות הסבירות האפשריות של הניתוח עצמו. שלב זה חשוב וחיוני ויקבע האם יש טעם בניתוח או האם הוא לא יספק את התוצאות הנחוצות לכם.

כמסקנה מפגישת הייעוץ, הפלסטיקאי ימליץ על סוג הניתוח המתאים ביותר בעבורכם בהתאמה לנתונים שלכם.

לאחר השלמת כלל הבדיקות הרפואיות הנחוצות, והתכוננות נכונה לניתוח, ניתן יהיה להיפטר מעודפי שומן ועור בבטן, כמו גם להדק את שרירי הבטן במקרה הצורך.

בסיום הניתוח יהיה עליכם להישאר ליום נוסף לשם השגחה, כאשר את התחבושות ניתן יהיה להוריד כבר יום לאחריו.

רוב האנשים יוכלו לחזור לפעילות רגילה לאחר כשבועיים, אך חשוב להדגיש כי פעילות גופנית מופרזת הינה אסורה למשך חודשיים לאחר הניתוח.

נפטרים מהבטן הרפויה

בין אם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם בטן רפויה לאחר ירידה משמעותית במשקל או אפילו לאחר לידה, חשוב לזכור כי זהו מצב אשר לחלוטין בר טיפול. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם ד”ר מנאר קעואר עוד היום ולהבטיח לעצמכם את הבטן עליה תמיד חלמתם. ד”ר קעואר הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום הניתוחים האסתטיים והפלסטיים וישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהשגתו של הגוף שתמיד רציתם. הנכם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע התכליתי לו אתם זקוקים, לרבות מענה מדויק וענייני לכל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

אנשים רבים חולמים על הגוף המושלם שכולל בטן מתוחה וחטובה. כך שמזה תקופה ארוכה ערכו שינוי באורך חייהם, הן בבחינת תזונה והן בבחינת פעילות גופנית. כך ראו כי אמנם מצבורי השומן נעלמים עם הזמן, אך נותרת לה בטן רפויה שלא ניתן להיפטר ממנה בכזו קלות. אך אין סיבה לדאגה, בידיו המקצועיות של ד”ר מנאר קעואר, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, תוכלו גם אתם לעבור ניתוח מתיחת בטן אשר ישיב לכם את המראה עליו חלמתם מזה כל כך הרבה זמן.

לתיאום שיחת ייעוץ או לזימון תור
טלפון: 053-5243911

נשמח שתשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

    דילוג לתוכן