• Home
  • ניתוח תיקון שד גברי – גניקומסטיה

ניתוח תיקון שד גברי – גניקומסטיה

ניתוח תיקון שד גברי – גניקומסטיה

לחלק מהגברים ישנה התפתחות של רקמת שד ועור חריגה בגודל מהמקובל אצל גברים. ברוב המקרים מדובר במצב פיזיולוגי במהלך גיל ההתבגרות שניסוג וחוזר למצב הנורמלי לאחר סיום גיל ההתבגרות. אך ישנם מצבים שבהם נשאר חזה מגודל אצל הגברים במצב שנקרא ברפואה ״גניקומסטיה״

הטיפול במצב כזה הוא על פי רוב בניתוח של שאיבת שומן ביחד עם כריתת רקמת שד עודפת לפי הצורך

ד״ר קעואר ביצע והשתתף במספר גדול של ניתוחי תיקון גניקומסטיה במספר שיטות על מנת לתת את התוצאה האופטימלית של המראה של השד.

גניקומסטיה – איך אפשר לטפל בה

היום קיימות דרכים שונות לטפל בגניקומסטיה ולגמול אנשים רבים מנידוי חברתי ודימוי עצמי נמוך. אלה דוגמאות לשלושה סוגים נפוצים של הגניקומסטיה ודרכי הטיפול בהן:

גניקומסטיה קלאסית (דרגה ראשונה) – מתבטאת בהופעת שומן באזור השד אשר אינו כולל עודפים של עור. הטיפול בגניקומסטיה קלאסית מתבצע בדרך כלל על ידי שאיבה של שומן השד הנעשית באמצעות יצירת חתך קטן בצידי החזה, אך בחלק מהמקרים נוספים יש להוסיף כריתה של ממש של רקמת השד העודפת.

גניקומסטיה כפתורית (דרגה שנייה) – זוהי גניקומסטיה בצורתה הקלה המתבטאת בהצטברות של רקמות שומן מתחת לעור. אף על פי כן, גברים מעדיפים להיפטר מתופעה זו מכיוון שהיא גורמת לשדיים בולטים (“שפיצים”) מתחת לכל חולצה כמעט. כדי לטפל בבעיה מבצעים שאיבה של השד כולל רקמת השד.

גניקומסטיה דרגה שלישית – צורת גניקומסטיה זו הינה החמורה ביותר ומהווה מטרד גדול, מפני שהגבר סובל מהיווצרות שדיים של ממש. תופעה זו נגרמת על פי רוב בעקבות ירידה גדולה מהירה במשקל, במצבים קיצוניים של השמנת יתר, או בעיות הורמונליות. העור האלסטי של השד אינו יכול להתאים את עצמו יותר לממדי הגוף ואינו מצליח להתכווץ. כדי לטפל בבעיה יש צורך להסיר את העור יחד עם הרקמה של השד לאחר ביצוע שאיבה של השומן באזור.

 

ד”ר מנאר קעואר – הקץ למבוכה

הגניקומסטיה היא תופעה בלתי נעימה הגורמת לבעיות חברתיות, אך היום, בזכות הטיפולים המשוכללים, ניתן להתגבר על הבעיה. ד”ר מנאר קעואר, רופא מומחה בכירורגיה פלסטית אשר יש לו ניסיון של שנים רבות בתחום הניתוחים הפלסטיים, משתמש בכלים חדשניים כדי לבצע ניתוחי הקטנת חזה לגבר או ניתוחים אחרים הכוללים שאיבת שומן, הגדלת חזה לנשים או ניתוח למתיחות בטן. ד”ר קעואר מעניק לא רק טיפול מקצועי ומיומן, אלא גם יחס אישי לכל מטופל ומטופל.

גניקומסטיה הינה תופעה בה גברים עלולים לסבול משדיים מוגדלות. למעשה מדובר בתופעה שכיחה למדי, זאת מפני שהיא בעלת תצורות שונות ומגוונות. אמנם הנסיבות להופעתה אינן לחלוטין מוגדרות, אך חשוב לדעת כי כיום ניתן יהיה לטפל בה באופן כירורגי ומדויק בעזרתו של ד”ר מנאר קעואר, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. אתם לא חייבים להמשיך ולסבול מתופעה זו, כבר לאחר פגישת הייעוץ הראשונה תוכלו להתחיל ולהרגיש את הרגע בו תוכלו להיפטר מאותו חזה שאין אתם מרוצים ממנו.

 

ניתוחי גניקומסטיה – לתחושת ביטחון מוגברת עם תוצאות טבעיות במיוחד

בעזרתו של ניתוח גניקומסטיה (ניתוח הקטנת חזה לגבר) ניתן יהיה להעניק לכם את החזה המושלם אשר תמיד היה צריך להיות חלק מכם. אין ספק כי תהליך שכיח זה יאפשר לגברים רבים להשיב את הביטחון העצמי, להעלות את דימוי הגוף ולחזור לחייך גם בחוף הים או בבריכה ללא חולצה.

 

טיפול בהתאמה אישית לכל מטופל

זכרו כי תופעת הגניקומסטיה עשויה להיות בעלת תצורות שונות. מאור סיבה זו, הרי שגם הפתרון הכירורגי יהיה מותאם בצורה מדויקת בעבור כל מטופל ומטופל. כך למעשה, כבר בעת פגישת הייעוץ הראשונה עם ד”ר מנאר קעואר ניתן יהיה לאבחן את מצבכם בצורה מדויקת ולאפיין את דרך הטיפול המיטבית בבעיה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם ד”ר קעואר עוד היום וליהנות מהשירות המקצועי והטיפולים היעילים ביותר בתחום האסתטי והפלסטי, זאת לרבות מענה מדויק ותכליתי לכל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

 

לתיאום שיחת ייעוץ או לזימון תור
טלפון: 053-5243911

נשמח שתשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

    דילוג לתוכן